Hakiki Deri Ceket Nasıl Alabilirim?

Sonbahar geldi ve hakiki deri ceket tam şimdi ihtiyacımız olan şey. Bazen asiliğin bazen şıklığın bazen de özgürlüğün ifadesi olarak kullandık, en çok da bizi ısıtışına vurulduk. Gelin İkbal Deri yeni sezon tarzlarını inceleyelim.

Deri Ceket

Deri ceket son yıllarda kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin gözdesi haline geldi. Kimisini sonbaharda kimisini de yumuşacık ve tüylü astar yapısıyla kışın kullanabiliyoruz. Tarihte ilk olarak pilotların soğuktan korunmak için deri ceket kullanmasıyla başlayan bu serüven Hollywood sinemasından günümüze kadar geldi. Hollywood’da ilk deri ceket giyen aktörün Marlon Brando olduğunu biliyoruz. Tarzına da hepimiz hayranız. Şimdi hepimiz birer stil ikonuyuz. Hakiki deri ceketin şıklığına hayran olmayan var mı?

Deri Ceket Tarzları

Deri ceketleri kullanmaya başladığımızdan beri müşteri talepleri sonucunda birçok model elde edildi. Renk farklılıklarından tutun da günlük, spor ve şık modellere kadar bir sürü seçeneğimiz oldu. Erkek deri ceketlerinde genelde kahverengi, siyah ve lacivert kullanılmaktadır. Kadın deri ceketlerinde ise yine kahverengi, siyah ve kırmızı renkler ön plana çıkıyor. Kahverengi biraz daha klasik bir görüntü elde etmenizi sağlarken siyah hakiki deri ceket daha asi ve özgür bir stil yansıtmanıza yardımcı olur. Renk tercihleri dışında kısa, uzun, oversize ve slim fit şeklinde kalıplarla stilinizi yansıtabilirsiniz. Kışın daha çok uzun hakiki deri ceket tarzları tercih edilirken, sonbaharda da kısa ceketlerle ikon olabilirsiniz.

Hakiki Deri Nasıl Anlaşılır?

Hep söyledik, deri ceketler artık bizim bir parçamız ama bu konuda, stilin yanı sıra en önemlisi ceketin hakiki deri ceket olup olmadığıdır. Peki, bunu nasıl anlayacağız? Gerçek deride gözenekli yapılar dikkat çeker. Tabi ki deri fabrikasyon işlemine tabii tutulduğu için bu gözenekli yapı biraz da olsa düzeltilebilir ama minik deformasyonlar, çizgiler derinin gerçekliğini belirler. Bunun yanında yumuşak ve baskı yapıldığında iz bırakan bir yapıya sahiptirler. Gerçek deri ıslaklığı emebilen, kendine has koku yayan ceketlerdir. Tüm bunlar mükemmel bir deri cekete sahip olmak için bilmeniz gerekenler. Aklınızda tek bir şüphe bile kalmadan her stilde ve renkte hakiki deri ceket modellerimiz için İkbal Deri internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir