Sitemize verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra;

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında Kargonuzda Hasar ya da ezilme olduğunu düşünüyorsanız Lütfen Kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu Düzenletiniz.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Satın Aldığınız ürünler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir, yoğunluğa bağlı olarak sipariş edilen günden itibaren en fazla 3 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilir.

ikbalderi.com güvenilir bir çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Birçok e-ticaret sitesi gibi, sipariş aldıktan sonra ürün temin etme yoluna gitmiyoruz ancak nadiren birden fazla tüketicinin aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda anlık tükenme durumu oluşabilir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.